Abonneren    Adverteren    Contact    Sitemap    Index   
HomeNieuwsStrafzaak Willi Betz geseponeerd

Strafzaak Willi Betz geseponeerd

NieuwsbriefNieuwsbrief RSSRSS

Door: Arjan Velthoven

Gepubliceerd op 11 augustus 2009 09:17

Het proces tegen de Duitse transporteur Willi Betz gaat niet door. De rechtbank in Stuttgart acht het onwaarschijnlijk dat Betz (81) het proces aankan. Zijn gezondheid is te fragiel.

Willi BetzWilli Betz was aangeklaagd voor omkoping en belastingontduiking. Zijn woordvoerder bevestigt dat om medische redenen de zaak tegen Betz geseponeerd wordt. Dat betekent dat ook als de gezondheidstoestand van Willi Betz verbetert, de aanklager niet weer opnieuw Betz voor het gerecht kan dagen.

Willi Betz' zoon Thomas werd vorig jaar veroordeeld tot vijf jaar gevangenisstraf en een boete van 2,16 miljoen euro. Hij maakte echter een deal met justitie en kwam na voorarrest vrij.

Bron: Verkehrsrundschau

 

Overig nieuws

TVM: ladingdiefstal in 2010 naar half miljard

02-09 De schade van diefstal uit vrachtwagens zal volgens transportverzekeraar TVM dit jaar oplopen tot € 500 mln Twee jaar geleden bedroeg het schadebedrag nog € 350 mln. Lees hele artikel

Van den Anker neem ADR crossdocking graag over

02-09 Zoals ttm.nl al eerder meldde zijn er met ingang van komend jaar belangrijke veranderingen in de wetgeving voor crossdocking van gevaarlijke stoffen. Van den Anker is gespecialiseerd in de opslag, het beheer en de distributie van (verpakte) chemische producten en wijst erop dat men bedrijven die problemen denken te krijgen graag helpt. Lees hele artikel

Nieuwe Ambassadeur Duurzame Logistiek

02-09 Tom Tillemans, Logistics & Planning Manager van Heinz Benelux is benoemd tot ambassadeur Duurzame Logistiek. Lees hele artikel

Trucktest: Iveco Stralis AS440S50 T/P
 

Iveco Stralis AS440S50 T/PIveco's Stralis is niet alleen gefacelift. De cabine is duidelijk ruimer dan voorheen en de motorisering is tot in de puntjes bij de tijd gebracht. Tenminste, op papier. Kan de in Duitsland gebouwde grote Italiaan de concurrentie qua verbruik aan?

Bekijk de testresultaten van de Iveco Stralis AS440S50 T/P
VOLG TTM.nl OP TWITTER!
 

Twitter birdWhat are you doing? Dat is de vraag die permanent wordt gesteld op Twitter.com. TTM.nl brengt u natuurlijk ook daar het laatste nieuws uit de transportsector. Of het nou is met uw computer of mobiele telefoon...

Volg TTM.nl op Twitter
 
Eisma Businessmedia

ttm.nl is een activiteit van Eisma Industrie Media. Auteursrecht voorbehouden.

Op gebruik van deze site zijn de volgende regelingen van toepassing: Disclaimer Leveringsvoorwaarden en Privacystatement.