Abonneren    Adverteren    Contact    Sitemap    Index   
HomeNieuws"Parlementair onderzoek naar km-heffing"

"Parlementair onderzoek naar km-heffing"

NieuwsbriefNieuwsbrief RSSRSS

Door: Arjan Velthoven

Gepubliceerd op 08 januari 2010 11:00

Topambtenaren van het Ministerie van Verkeer en Waterstaat zijn zeer kritisch over de invoering van de kilometerheffing, meldt de Telegraaf. Naar interne kritiek zou echter niet geluisterd worden. De topambtenaren onthullen zaterdag in De Telegraaf dat ze zich in stilte voorbereiden op een in hun ogen ontonkoombaar parlementair onderzoek naar de kilometerheffing.

MautDe ambtenaren noemen in de Telegraaf van vrijdag het project kilometerheffing "megalomaan. De trein van Eurlings dendert voort. Alleen jaknikkers mogen meedoen."

Volgens de critici van het ministerie werken er momenteel 250 consultants, adviseurs en ambtenaren om de kilometerheffing mogelijk te maken. De kosten van die voorbereiding zouden tot nu toe uitkomen op 130 miljoen euro.

Bij het ministerie van Verkeer en Waterstaat is momenteel niemand bereikbaar voor een reactie.

Bron: De Telegraaf

 

Overig nieuws

Bakker Logistiek neemt Gebr. Huybregts over
Bakker Logistiek neemt Gebr. Huybregts over

02-02 Bakker Logistiek Groep uit Zeewolde neemt Gebr. Huybregts uit Tilburg over. Dat meldt Transport-Online. TTM.nl meldde onlangs als eerste al dat een overname of fusie aanstaande was. Lees hele artikel

Subsidie Euro 6 komt eraan
Subsidie Euro 6 komt eraan

02-02 Binnen afzienbare tijd kunnen transportbedrijven subsidie aanvragen bij aanschaf van een vrachtwagen met emissieklasse Euro 6. Dat is af te leiden uit de publicatie van verordening 64/2012 van de Europese Commissie. Dat meldt TLN op haar website. Lees hele artikel

Cool Port Shuttle: AGF van truck naar binnenvaart
Cool Port Shuttle: AGF van truck naar binnenvaart

02-02 Waalhaven Cool Barge, Post-Kogeko en Visbeen vervoeren met ingang van 1 februari een deel van de binnenkomende groenten en fruit voor een groep van vijf grote importeurs. Voorheen legden de containers de route van de Maasvlakte naar het handelscentrum in Barendrecht af over de weg. Nu gaan de eerste 45 kilometers per binnenschip naar de Waalhaven en alleen nog de laatste zes kilometer naar Barendrecht met de vrachtauto. Lees hele artikel

Lees hier de laatste TTM.nl als e-zine!
 
 
Eisma Businessmedia

ttm.nl is een activiteit van Eisma Industriemedia bv. Auteursrecht voorbehouden.

Op gebruik van deze site zijn de volgende regelingen van toepassing: Disclaimer Leveringsvoorwaarden en Privacystatement.