Abonneren    Adverteren    Contact    Sitemap    Index   
HomeNieuwsFoto's - BUKO Transport nieuwe shirtsponsor AZ

Foto's - BUKO Transport nieuwe shirtsponsor AZ

NieuwsbriefNieuwsbrief RSSRSS

Door: Arjan Velthoven

Gepubliceerd op 05 februari 2010 14:20

BUKO is de rest van het seizoen de shirtsponsor van AZ. Het Noord-Hollandse bedrijf is onder meer actief in de bouw-, transport- en verhuursector. Tijdens de competitiewedstrijd tegen Feyenoord speelt AZ voor het eerst met de nieuwe sponsor uit Beverwijk op het shirt.

BUKO sponsort AZ"Ik denk dat er nu iets moet gebeuren", reageert Algemeen Directeur Dick Burger van BUKO op de overeenkomst met AZ. "Er staan tot nu toe geen grote multinationals op om AZ de helpende hand toe te reiken. Daarom hebben wij als Noord-Hollands bedrijf het initiatief genomen. De club maakt een moeilijke periode door, maar juist daarom willen wij nu opstaan. Het is een soort statement. Ik hou van de aanpakmentaliteit die bij de club heerst. De voetballerij staat ook dichtbij de bouwsector; een branche waar wij veel in opereren. Door deze sponsorovereenkomst hopen wij onze landelijke bekendheid te vergroten."

Burger: "Ik ben als praktijkman al 30 jaar actief in de ondernemende dienstverlening. Mijn vader begon BUKO in 1962 met één vrachtwagen. Ons familiebedrijf is nu uitgegroeid tot een middelgrote onderneming. Mijn ambitie is om BUKO uit te bouwen en continu tot de top-3 van Nederland te behoren. AZ is een kans om die ambitie waar te maken. Ik heb er eerst goed over nagedacht, maar mijn clubgevoel zit diep: AZ is mooi. Ik ben ook onder de indruk van het doorzettingsvermogen bij de club. De prestaties zijn nog verwonderlijk gezien de gebeurtenissen dit seizoen. Op termijn weet ik zeker dat AZ op de nuchtere Noord-Hollandse manier terugkomt. Ik hoop dat ons sponsorschap de aanzet daarvoor is."

"In eerste instantie zijn we shirtsponsor voor het resterende seizoen", weet Burger. "We willen AZ helpen om deze periode te overbruggen. Men mag ons overigens niet zien als een multinational die AZ en het stadion in de komende jaren gaat redden. Zover kunnen we helaas niet gaan. We doen wat binnen onze mogelijkheden ligt."

BUKO sponsort AZ

"We vinden het fantastisch dat BUKO ons wil helpen", reageert AZ's Directeur Algemene Zaken Toon Gerbrands op het aantrekken van BUKO als shirtsponsor. "Hopelijk is dit de eerste stap naar een definitieve oplossing. Vanuit BUKO is het een goed statement om te laten zien dat AZ leeft onder het Noord-Hollandse bedrijfsleven. Voor AZ gaat het dubbelop: we hebben een naam op het shirt staan en het levert ons extra geld op. Doordat de sponsorbetaling van DSB Bank reeds was voldaan, hebben we met de curator een verdeling van het nieuwe sponsorgeld afgesproken. De helft gaat naar de club en de helft gaat naar de curatoren."

Tijdens de competitiewedstrijd tegen Feyenoord speelt AZ voor het eerst met de nieuwe sponsor uit Beverwijk op het shirt.

AZ TV ging al op bezoek bij de nieuwe shirtsponsor. Bekijk hier de video! 

 

Foto's: ANP & AZ Media

 
 
buko1 buko4 buko2 buko5 buko3 buko6
buko7 buko8

Overig nieuws

Bakker Logistiek neemt Gebr. Huybregts over
Bakker Logistiek neemt Gebr. Huybregts over

02-02 Bakker Logistiek Groep uit Zeewolde neemt Gebr. Huybregts uit Tilburg over. Dat meldt Transport-Online. TTM.nl meldde onlangs als eerste al dat een overname of fusie aanstaande was. Lees hele artikel

Subsidie Euro 6 komt eraan
Subsidie Euro 6 komt eraan

02-02 Binnen afzienbare tijd kunnen transportbedrijven subsidie aanvragen bij aanschaf van een vrachtwagen met emissieklasse Euro 6. Dat is af te leiden uit de publicatie van verordening 64/2012 van de Europese Commissie. Dat meldt TLN op haar website. Lees hele artikel

Cool Port Shuttle: AGF van truck naar binnenvaart
Cool Port Shuttle: AGF van truck naar binnenvaart

02-02 Waalhaven Cool Barge, Post-Kogeko en Visbeen vervoeren met ingang van 1 februari een deel van de binnenkomende groenten en fruit voor een groep van vijf grote importeurs. Voorheen legden de containers de route van de Maasvlakte naar het handelscentrum in Barendrecht af over de weg. Nu gaan de eerste 45 kilometers per binnenschip naar de Waalhaven en alleen nog de laatste zes kilometer naar Barendrecht met de vrachtauto. Lees hele artikel

Lees hier de laatste TTM.nl als e-zine!
 
 
Eisma Businessmedia

ttm.nl is een activiteit van Eisma Industriemedia bv. Auteursrecht voorbehouden.

Op gebruik van deze site zijn de volgende regelingen van toepassing: Disclaimer Leveringsvoorwaarden en Privacystatement.