Abonneren    Adverteren    Contact    Sitemap    Index   
HomeNieuwsReparatie nodig aan dak Roertunnel A73

Reparatie nodig aan dak Roertunnel A73

NieuwsbriefNieuwsbrief RSSRSS

Door: Arjan Velthoven

Gepubliceerd op 08 februari 2010 08:27

Rijkswaterstaat (RWS) laat delen van het dak van de Roertunnel van de A73 versterken, omdat op zo'n tien plekken hittewerende platen door de inwerking van vocht naar beneden kunnen vallen. Een woordvoerder van de dienst bevestigde zaterdag berichtgeving hierover in de Limburgse kranten.

Tunnels A73Waar de betonnen tunnelelementen bij elkaar komen, sijpelt water door en dat kan de hittewerende platen ontzetten. RWS gaat op die plekken ijzeren beugels aanbrengen die de platen op hun plek houden. Daar boven komt een goot die eventueel lekwater afvoert. De reparatie zal worden uitgevoerd tijdens de eerstvolgende onderhoudssluiting. Wanneer, is nog niet bekend.

De hittewerende platen zijn alleen aangebracht op plekken die extra moeten worden beschermd, omdat er boven de tunnel technische installaties staan of spoorwegen de tunnel kruisen. De platen bieden bij brand een uur extra bescherming. Begin januari werd de Roertunnel uit voorzorg afgesloten om een loszittende plaat te verwijderen.

 

Overig nieuws

EVO wil Europees toezicht op regels afvaltransport
EVO wil Europees toezicht op regels afvaltransport

10-03 EVO roept op een Europees toezichthouder in te stellen om toe te zien op de afstemming van wetgeving en handhaving van regels rond afvaltransport. De verladersorganisatie vindt dat de regelgeving voor het vervoer van afval volstrekt onduidelijk is voor het bedrijfsleven. Per lidstaat verschillen de eisen en worden controles op verschillende wijzen uitgevoerd. Hierdoor ontstaat al snel het beeld dat nogal wat bedrijven hun zaakjes niet op orde hebben. Lees hele artikel

Cosmo en Koops in zee met Krone
Cosmo en Koops in zee met Krone

10-03 Cosmo Trucks en Koops Furness Trucks hebben een samenwerkingsovereenkomst met opleggerfabrikant Fahrzeugwerk Bernard Krone GmbH getekend. Door deze samenwerkingsovereenkomst op het gebied van onderhoud- en reparatiewerkzaamheden aan Krone voertuigen, is de dienstverlening van Cosmo Trucks en Koops Furness aan bestaande en nieuwe klanten aanzienlijk vergroot. Krone heeft zich door deze samenwerkingsovereenkomst verzekerd van een aanzienlijke uitbreiding van haar servicenetwerk in Nederland. Lees hele artikel

Trailned opent tweede vestiging
Trailned opent tweede vestiging

10-03 Per 1 maart van dit jaar heeft Trailned uit Deurne een tweede vestiging geopend aan de Michael Strogoffstraat 4 in Emmen. Trailned is meer dan 10 jaar specialist in de verkoop en verhuur van nieuwe en gebruikte schuifvloeropleggers (walking floors). Het verkoopgebied omvat de gehele Benelux. Trailned maakt onderdeel uit van de Knapen Trailers groep uit Deurne. Lees hele artikel

Trucktest: Iveco Stralis AS440S50 T/P
 

Iveco Stralis AS440S50 T/PIveco's Stralis is niet alleen gefacelift. De cabine is duidelijk ruimer dan voorheen en de motorisering is tot in de puntjes bij de tijd gebracht. Tenminste, op papier. Kan de in Duitsland gebouwde grote Italiaan de concurrentie qua verbruik aan?

Bekijk de testresultaten van de Iveco Stralis AS440S50 T/P
VOLG TTM.nl OP TWITTER!
 

Twitter birdWhat are you doing? Dat is de vraag die permanent wordt gesteld op Twitter.com. TTM.nl brengt u natuurlijk ook daar het laatste nieuws uit de transportsector. Of het nou is met uw computer of mobiele telefoon...

Volg TTM.nl op Twitter
 
Reed Business

Reed Business bv. Auteursrecht voorbehouden.

Op gebruik van deze site zijn de volgende regelingen van toepassing: Gebruiksvoorwaarden en Privacystatement.