Abonneren    Adverteren    Contact    Sitemap    Index   
HomeNieuwsFoto's: Scheepslading strooizout in 220 trucks

Foto's: Scheepslading strooizout in 220 trucks

NieuwsbriefNieuwsbrief RSSRSS

Door: Arjan Velthoven

Gepubliceerd op 10 februari 2010 13:18

In de haven van Moerdijk is vanmorgen een schip met strooizout uit Tunesië gearriveerd. Zo'n 220 trucks staan klaar om het zout zo snel mogelijk naar de depots van leverancier Eurosalt te brengen.

strooizout in trucksHet schip is geladen met zeezout. Normaal gesproken wordt er voor het strooien mijnzout gebruikt, omdat zeezout duurder is. Maar vanwege het nijpende tekort gaat er nu toch met zeezout gestrooid worden. Het schip heeft zo'n 7500 ton pekel aan boord.

"Er zijn vandaag zo'n 220 vrachtwagens nodig om het schip leeg te maken. Iedere vrachtwagen kan zo'n dertig ton zout vervoeren", zegt directeur Albert van Ommen van Eurosalt. "Ik heb dit nog nooit meegemaakt. Er is zoveel vraag naar zout en in feite te weinig aanbod. Gelukkig is dit schip nu gearriveerd zodat de wegen voorlopig weer berijdbaar gemaakt kunnen worden."

Bron: NOS

 
 
zout6 zout7 zout8 zout1 zout2 zout3
zout4 zout5

Overig nieuws

Bakker Logistiek neemt Gebr. Huybregts over
Bakker Logistiek neemt Gebr. Huybregts over

02-02 Bakker Logistiek Groep uit Zeewolde neemt Gebr. Huybregts uit Tilburg over. Dat meldt Transport-Online. TTM.nl meldde onlangs als eerste al dat een overname of fusie aanstaande was. Lees hele artikel

Subsidie Euro 6 komt eraan
Subsidie Euro 6 komt eraan

02-02 Binnen afzienbare tijd kunnen transportbedrijven subsidie aanvragen bij aanschaf van een vrachtwagen met emissieklasse Euro 6. Dat is af te leiden uit de publicatie van verordening 64/2012 van de Europese Commissie. Dat meldt TLN op haar website. Lees hele artikel

Cool Port Shuttle: AGF van truck naar binnenvaart
Cool Port Shuttle: AGF van truck naar binnenvaart

02-02 Waalhaven Cool Barge, Post-Kogeko en Visbeen vervoeren met ingang van 1 februari een deel van de binnenkomende groenten en fruit voor een groep van vijf grote importeurs. Voorheen legden de containers de route van de Maasvlakte naar het handelscentrum in Barendrecht af over de weg. Nu gaan de eerste 45 kilometers per binnenschip naar de Waalhaven en alleen nog de laatste zes kilometer naar Barendrecht met de vrachtauto. Lees hele artikel

Lees hier de laatste TTM.nl als e-zine!
 
 
Eisma Businessmedia

ttm.nl is een activiteit van Eisma Industriemedia bv. Auteursrecht voorbehouden.

Op gebruik van deze site zijn de volgende regelingen van toepassing: Disclaimer Leveringsvoorwaarden en Privacystatement.