Abonneren    Adverteren    Contact    Sitemap    Index   
HomeNieuwsKarteldreiging drukt cijfers Kühne & Nagel

Karteldreiging drukt cijfers Kühne & Nagel

NieuwsbriefNieuwsbrief RSSRSS

Door: Pieter Wieman

Gepubliceerd op 01 maart 2010 11:35

De winst van het Zwitserse bedrijf nam wel met een vijfde af. Op het resultaat drukten vooral de reseveringen die men heeft gemaakt in verband met een lopend kartel onderzoek.

KühneOnder aan de streep werd niettemin toch nog een zwart  cijfer van 467 Miljoen Zwitserse francs geschreven. Dat is 20,2 % minder dan in 2008. de winst liep ruim 12% terug. Men houdt er rekening mee dat het in de Verenigde Staten lopende kartel onderzoek het bedrijf 35 miljoen francs  gaan kosten. Dat bedrag is gereserveerd den drukt de resultaten. Niettegenstaande de crisis heeft K & N zijn dividend kunnen handhaven. Wel daalde het aandeel op de beurs in Frankfurt.
Bron: Kühne & Nagel

Kuehne + Nagel Group

     

in zw. francs

2007*

2008

2009

Omzet

20,975

  21,599

 17,406

Bruto winst

6,014

6,253

5,863

Winst EBITDA

1,019

1,020

885

Netto resultaat

536

585

467

 

Overig nieuws

Foto's: Mega  schuifzeil LZV van Tracon
Foto's: Mega schuifzeil LZV van Tracon

08-02 Tracon Trailers heeft een nieuwe oplossing gevonden voor het gebruik van mega schuifzeil opleggers: de LZV. Lees hele artikel

Berdex neemt deel Carrosseriebedrijf Hoekstra over
Berdex neemt deel Carrosseriebedrijf Hoekstra over

08-02 Berdex Carrosserie- en Handelsonderneming in Wanroij, voornamelijk bekend van de carrosserieën voor veetransport, neemt de Renova activiteiten over van Carrosseriebedrijf Hoekstra in Winterswijk. Hoekstra heeft de activiteiten sinds begin dit jaar gestaakt. Lees hele artikel

VIDEO - Winters ongeval met zuurkool
VIDEO - Winters ongeval met zuurkool

08-02 Een winterse chaos op de Duitse A5. Bij een ongeval tussen twee vrachtwagens en een personenauto verloor een van de trucks een gedeelte van zijn lading: zuurkool. De winterkost vroor echter meteen vast aan het wegdek. Lees hele artikel

Lees hier de laatste TTM.nl als e-zine!
 
 
Eisma Businessmedia

ttm.nl is een activiteit van Eisma Industriemedia bv. Auteursrecht voorbehouden.

Op gebruik van deze site zijn de volgende regelingen van toepassing: Disclaimer Leveringsvoorwaarden en Privacystatement.