Abonneren    Adverteren    Contact    Sitemap    Index   
HomeNieuwsANWB test zuinigheid bestelauto's

ANWB test zuinigheid bestelauto's

NieuwsbriefNieuwsbrief RSSRSS

Door: Arjan Velthoven

Gepubliceerd op 10 maart 2010 10:48

De Fiat Fiorino, de Ford Transit en de Citroën Jumper zijn de zuinigste bestelauto's in de categorieën klein, middel en groot. Dit blijkt uit een top tien die de ANWB en de Stichting Natuur en Milieu dinsdag hebben gepresenteerd.

Fiat Fiorino_lrHet overzicht moet ondernemers stimuleren over te stappen op een zuiniger bestelauto. Zij kunnen hiermee volgens de organisaties per voertuig honderden euro's per jaar besparen. Bovendien zijn deze auto's minder slecht voor het milieu dan bestelauto's buiten de top tien.

Natuur en Milieu en de ANWB presenteerden al eerder een ranglijst van zuinige personenauto's in verschillende categorieën. Een aantal bedrijven heeft inmiddels al aangegeven alleen nog met bestelauto's uit de top tien te gaan rijden.

Bekijk op de website van Natuur en Milieu de lijstjes met de zuinigste bestelauto's

 

 

Overig nieuws

TVM: ladingdiefstal in 2010 naar half miljard

02-09 De schade van diefstal uit vrachtwagens zal volgens transportverzekeraar TVM dit jaar oplopen tot € 500 mln Twee jaar geleden bedroeg het schadebedrag nog € 350 mln. Lees hele artikel

Van den Anker neem ADR crossdocking graag over

02-09 Zoals ttm.nl al eerder meldde zijn er met ingang van komend jaar belangrijke veranderingen in de wetgeving voor crossdocking van gevaarlijke stoffen. Van den Anker is gespecialiseerd in de opslag, het beheer en de distributie van (verpakte) chemische producten en wijst erop dat men bedrijven die problemen denken te krijgen graag helpt. Lees hele artikel

Nieuwe Ambassadeur Duurzame Logistiek

02-09 Tom Tillemans, Logistics & Planning Manager van Heinz Benelux is benoemd tot ambassadeur Duurzame Logistiek. Lees hele artikel

Trucktest: Iveco Stralis AS440S50 T/P
 

Iveco Stralis AS440S50 T/PIveco's Stralis is niet alleen gefacelift. De cabine is duidelijk ruimer dan voorheen en de motorisering is tot in de puntjes bij de tijd gebracht. Tenminste, op papier. Kan de in Duitsland gebouwde grote Italiaan de concurrentie qua verbruik aan?

Bekijk de testresultaten van de Iveco Stralis AS440S50 T/P
VOLG TTM.nl OP TWITTER!
 

Twitter birdWhat are you doing? Dat is de vraag die permanent wordt gesteld op Twitter.com. TTM.nl brengt u natuurlijk ook daar het laatste nieuws uit de transportsector. Of het nou is met uw computer of mobiele telefoon...

Volg TTM.nl op Twitter
 
Eisma Businessmedia

ttm.nl is een activiteit van Eisma Industrie Media. Auteursrecht voorbehouden.

Op gebruik van deze site zijn de volgende regelingen van toepassing: Disclaimer Leveringsvoorwaarden en Privacystatement.