Abonneren    Adverteren    Contact    Sitemap    Index   
HomeNieuwsOpel wil Movano verkopen verdubbelen

Opel wil Movano verkopen verdubbelen

NieuwsbriefNieuwsbrief RSSRSS

Door: Pieter Wieman

Gepubliceerd op 15 maart 2010 10:59

Deze week vindt de officiële lancering plaats van de nieuwe Opel Movano. Opel wil er twee keer zoveel van verkopen als men nu doet.
MovanoIn de ondernemingsstrategie van Opel zal uitbreiding van de bedrijfswagen activiteiten een zeer belangrijke rol spelen. Bedoeling is dat de verkopen van bedrijfsauto's fors worden opgekrikt. In heel Europa  wil men de verkopen van de nieuwe, door Renault ontwikkelde en geproduceerde Movano bestelauto verdubbelen. Traditioneel was Opel in Europa altijd succesvoller met de lichtere,  eveneens in samenwerking met Renault geproduceerde Vivaro. In heel Europa verkocht Opel in 2009 1,137 miljoen bestelauto's, Renault zat daar met 1,339 miljoen een stuk boven. De cijfers hebben in beide gevallen betrekking op het gehele bedrijfsauto programma. Opel wil de Movano in ieder geval scherp gaan prijzen. In Duitsland is er al een instapmodel van 24.990, euro. Verder hoopt men dat de uitbreiding van het modellenprogramma met een langere versie van het gesloten bestelmodel en de keuzemogelijkheid  tussen voor en achterwielaandrijving extra klanten zal trekken. Het prijsverschil tussen voor- en achterwielaandrijving zal naar zeggen van de fabriek op rond de 1000 euro liggen.
Bron: Transporternews
 

Overig nieuws

Foto's: Mega  schuifzeil LZV van Tracon
Foto's: Mega schuifzeil LZV van Tracon

08-02 Tracon Trailers heeft een nieuwe oplossing gevonden voor het gebruik van mega schuifzeil opleggers: de LZV. Lees hele artikel

Trimble neemt CarCube in eigen hand
Trimble neemt CarCube in eigen hand

08-02 Trimble gaat de hele Europese markt rechtstreeks bedienen met de CarCube en Fleetworks oplossingen. Dat betekent dat dienstverlening en ondersteuning niet langer via Rietveld zal gebeuren. Lees hele artikel

Berdex neemt deel Carrosseriebedrijf Hoekstra over
Berdex neemt deel Carrosseriebedrijf Hoekstra over

08-02 Berdex Carrosserie- en Handelsonderneming in Wanroij, voornamelijk bekend van de carrosserieën voor veetransport, neemt de Renova activiteiten over van Carrosseriebedrijf Hoekstra in Winterswijk. Hoekstra heeft de activiteiten sinds begin dit jaar gestaakt. Lees hele artikel

Lees hier de laatste TTM.nl als e-zine!
 
 
Eisma Businessmedia

ttm.nl is een activiteit van Eisma Industriemedia bv. Auteursrecht voorbehouden.

Op gebruik van deze site zijn de volgende regelingen van toepassing: Disclaimer Leveringsvoorwaarden en Privacystatement.