Abonneren    Adverteren    Contact    Sitemap    Index   
HomeNieuwsPeugeot prijst Bipper en Partner scherper

Peugeot prijst Bipper en Partner scherper

NieuwsbriefNieuwsbrief RSSRSS

Door: Pieter Wieman

Gepubliceerd op 17 maart 2010 16:37

Het leveringsgamma van zowel de Peugeot Bipper als de Peugeot Partner wordt uitgebreid met nieuw basismodellen, de Bipper Pro en de Partner Pro. Beide modellen zijn scherpe aanbiedingen, waarnaar vanuit de zakelijke markt veel vraag zal komen.

De Bipper Pro wordt geleverd met de 70pk sterke 1.4Hdi voor € 9.490 exclusief BTW en BPM. Ook de 75pk 1.4benzinemotor is leverbaar, voor  € 8.490. De Bipper Pro is standaard uitgerust met onder andere ABS, bestuurdersairbag, stalen scheidingswand, getint glas, follow-me home verlichting en een geluidalarm voor eventueel nog brandende verlichting of een vergeten contactsleutel.
De Partner Pro is op basis van de 120L1, en kost met de 90pk 1.6-16v benzinemotor slechts  € 10.590 en met de 75pk 1.6Hdi € 11.590. De Partner Pro is standaard uitgerust met onder andere ABS, schijfremmen rondom,  bestuurdersairbag, follow-me home verlichting, stalen scheidingswand met ruit,  en een geluidalarm voor eventueel nog brandende verlichting. of een vergeten contactsleutel. Ook centrale vergrendeling en elektrische ramen maken deel uit van de standaarduitrusting.
De Bipper Pro en de Partner Pro zijn per direct leverbaar.

bippper

 

Overig nieuws

Foto's: Mega  schuifzeil LZV van Tracon
Foto's: Mega schuifzeil LZV van Tracon

08-02 Tracon Trailers heeft een nieuwe oplossing gevonden voor het gebruik van mega schuifzeil opleggers: de LZV. Lees hele artikel

Berdex neemt deel Carrosseriebedrijf Hoekstra over
Berdex neemt deel Carrosseriebedrijf Hoekstra over

08-02 Berdex Carrosserie- en Handelsonderneming in Wanroij, voornamelijk bekend van de carrosserieën voor veetransport, neemt de Renova activiteiten over van Carrosseriebedrijf Hoekstra in Winterswijk. Hoekstra heeft de activiteiten sinds begin dit jaar gestaakt. Lees hele artikel

VIDEO - Winters ongeval met zuurkool
VIDEO - Winters ongeval met zuurkool

08-02 Een winterse chaos op de Duitse A5. Bij een ongeval tussen twee vrachtwagens en een personenauto verloor een van de trucks een gedeelte van zijn lading: zuurkool. De winterkost vroor echter meteen vast aan het wegdek. Lees hele artikel

Lees hier de laatste TTM.nl als e-zine!
 
 
Eisma Businessmedia

ttm.nl is een activiteit van Eisma Industriemedia bv. Auteursrecht voorbehouden.

Op gebruik van deze site zijn de volgende regelingen van toepassing: Disclaimer Leveringsvoorwaarden en Privacystatement.