Abonneren    Adverteren    Contact    Sitemap    Index   
HomeNieuwsAmerikaanse markt tijdelijk goed voor DAF’s motorenfabriek

Amerikaanse markt tijdelijk goed voor DAF’s motorenfabriek

NieuwsbriefNieuwsbrief RSSRSS

Door: Pieter Wieman

Gepubliceerd op 04 mei 2010 09:54

Volgens het Eindhovens Dagblad komt de motorenfabriek van DAF weer op toeren door de export van MX motoren naar de Verenigde Staten.
paccarOp korte termijn schakelt de motorenassemblage weer over op tweeploegendienst. Dat is nodig om aan de vraag naar MX motoren in de VS te kunnen voldoen. Recent is Paccar begonnen d motoren aan te bieden in haar Amerikaanse merken. De extra vraag is maar van tijdelijke aard want Paccar is bijna klaar met de bouw van een geheel nieuwe motorenfabriek in Columbus, Mississippi waar de MX zal worden geassembleerd. Eigenlijk had die fabriek al in 2009 operationeel moeten zijn maar door de crisis is een en ander uitgesteld tot eind van dit jaar. Amerikaanse transportbedrijven zijn in het algemeen huiverig voor nieuwigheden, waartoe een relatief kleine Europese truckmotor zonder twijfel mag worden gerekend. Paccar benadrukt in haar promotie activiteiten vooral het lage brandstofverbruik van de MX. Daarmee lijkt men steeds vaker succes te hebben, zoals de recente order van een aantal Kenworths door het transportbedrijf TransAm trucking.
Bron: ED
 

Overig nieuws

Plus bezorgt boodschappen elektrisch
Plus bezorgt boodschappen elektrisch

16-05 De boodschappen van de klanten van PLUS Volgerlanden in Hendrik Ido Ambacht worden voortaan thuisbezorgd met de nieuwe Mia Electric elektrische bestelauto. Lees hele artikel

Iveco lanceert nieuw Cursor motorprogamma
Iveco lanceert nieuw Cursor motorprogamma

16-05 Iveco lanceert in 2014, in samenwerking met Fiat Powertrain Industrial (FPT), een nieuwe Cursor van 15,9 liter inhoud voor zware toepassingen. De nieuwe motor, Cursor 16 genaamd, voldoet aan Euro 6, en is gebaseerd op de zelfde technologie als de Cursor 11. Lees hele artikel

Wim Bosman opent vestiging Moskou

16-05 Logistiek dienstverlener Wim Bosman heeft haar netwerk verder uitgebreid in Rusland door het openen van een nieuw kantoor in Moskou. Dit kantoor is een aanvulling op de huidige aanwezigheid in ST. Petersburg in Rusland. Lees hele artikel

Bekijk hier een preview van de huidige TTM.nl!
 
 
Eisma Businessmedia

ttm.nl is een activiteit van Eisma Industriemedia bv. Auteursrecht voorbehouden.

Op gebruik van deze site zijn de volgende regelingen van toepassing: Disclaimer Leveringsvoorwaarden en Privacystatement.