Abonneren    Adverteren    Contact    Sitemap    Index   
HomeNieuwsNederlandse samenwerking MAN en Krone

Nederlandse samenwerking MAN en Krone

NieuwsbriefNieuwsbrief RSSRSS

Door: Pieter Wieman

Gepubliceerd op 10 mei 2010 10:11

MAN Nederland Zuid/Zuidoost en Krone komen een samenwerking met elkaar overeen op het gebied van onderhoud aan trailers.

In navolging van de samenwerking tussen MAN Truck & Bus Deutschland GmbH (MTBD) en  Krone GmbH wordt een verder samenwerkingscontract met MAN Nederland Dealer gesloten. Het gaat om de  zuidelijke- en zuidoostelijke gebieden van Nederland. De service overeenkomst voor Duitsland die in maart al werd afgesloten. Krone's CEO  Gero Schulze Isfort: " Door middel van deze samenwerking bieden wij de klanten van Krone niet alleen in Duitsland maar ook in delen van  Nederland de zekerheid en het vertrouwen om de hoogste servicekwaliteit te behouden". Door de overeengekomen samenwerking wordt het uitvoeren van allerlei onderhouds- en instandhoudingwerkzaamheden aan voertuigen van Krone via het (standplaatsnetwerk) dealernetwerk van MAN Nederland gegarandeerd. Bovendien hebben de servicebedrijven van MAN het recht om in opdracht en in naam van Krone garantiewerkzaamheden aan de voertuigen uit te voeren. MAN Nederland Zuid en Zuidoost hebben op het moment meer dan 250 medewerkers op 12 verschillende (standplaatsen) vestigingen in Zuid/Zuidoost Nederland in dienst. 

krone

 

Overig nieuws

Foto's: Mega  schuifzeil LZV van Tracon
Foto's: Mega schuifzeil LZV van Tracon

08-02 Tracon Trailers heeft een nieuwe oplossing gevonden voor het gebruik van mega schuifzeil opleggers: de LZV. Lees hele artikel

Trimble neemt CarCube in eigen hand
Trimble neemt CarCube in eigen hand

08-02 Trimble gaat de hele Europese markt rechtstreeks bedienen met de CarCube en Fleetworks oplossingen. Dat betekent dat dienstverlening en ondersteuning niet langer via Rietveld zal gebeuren. Lees hele artikel

Berdex neemt deel Carrosseriebedrijf Hoekstra over
Berdex neemt deel Carrosseriebedrijf Hoekstra over

08-02 Berdex Carrosserie- en Handelsonderneming in Wanroij, voornamelijk bekend van de carrosserieën voor veetransport, neemt de Renova activiteiten over van Carrosseriebedrijf Hoekstra in Winterswijk. Hoekstra heeft de activiteiten sinds begin dit jaar gestaakt. Lees hele artikel

Lees hier de laatste TTM.nl als e-zine!
 
 
Eisma Businessmedia

ttm.nl is een activiteit van Eisma Industriemedia bv. Auteursrecht voorbehouden.

Op gebruik van deze site zijn de volgende regelingen van toepassing: Disclaimer Leveringsvoorwaarden en Privacystatement.