Abonneren    Adverteren    Contact    Sitemap    Index   
HomeNieuwsActros standaard met Fleetboard

Actros standaard met Fleetboard

NieuwsbriefNieuwsbrief RSSRSS

Door: Arjan Velthoven

Gepubliceerd op 27 mei 2010 10:20

Mercedes-Benz levert sinds kort de Actros in Nederland standaard met het telematicasysteem FleetBoard. De hardware voor FleetBoard Voertuigmanagement wordt af fabriek gemonteerd in de Actros trekkers, bakwagens en bouwvoertuigen. Gedurende een gratis testperiode van vier maanden kunnen ondernemers kennismaken met de analyses op het gebied van verbruik en slijtage.

MB FleetBoardDe hardware van FleetBoard Voertuigmanagement bestaat onder meer uit een voertuigcomputer met geïntegreerde GPRS-modem en GPS-ontvanger waarmee FleetBoard toegang heeft tot de voertuigelektronica waarmee waardevolle gegevens kunnen worden opgeroepen. Bij de aflevering van een nieuwe Actros wordt FleetBoard door de key accountmanagers van Mercedes-Benz Nederland geactiveerd. Vier maanden lang heeft men gratis de beschikking over het telematicasysteem. Gedurende deze periode worden de wagenparkbeheerders of transportondernemers intensief begeleid door de Mercedes-Benz bedrijfswagendealer en de key account managers en krijgt men maandelijks een overzichtelijk FleetBoard Report. Per post of per e-mail worden zij bericht over de geplande onderhoudsbeurten en tips voor zuiniger rijden. Na de gratis testperiode kan worden besloten om door te gaan met FleetBoard. Indien dat niet het geval is, wordt het systeem gedeactiveerd.
Met het standaard af fabriek leveren van FleetBoard op iedere Actros trekker, bakwagen en bouwvoertuig wil Mercedes-Benz wagenparkbeheerders en transportondernemers overtuigen van de toegevoegde waarde van het telematicasysteem. FleetBoard is zowel voor grote als kleine wagenparken geschikt en kan ook op trucks van andere merken ingebouwd worden. Met de andere FleetBoard modules Transportmanagement, Timemanagement en Koeldatamanagement zijn er voor ondernemers nog veel meer mogelijkheden. In de praktijk zijn er al veel bedrijven die FleetBoard hebben geïntegreerd in het eigen administratie- en planningsysteem. De FleetBoard software is gestructureerd opgebouwd waardoor de gegeneerde data eenvoudig is te analyseren. Inmiddels zijn er wereldwijd ruim 55.000 voertuigen uitgerust met FleetBoard.

MB Fleetboard

 

Overig nieuws

Nieuwe Terberg 10 x 8

07-02 Terberg Benschop introduceert de vernieuwde FM3000. Voor het concept is veel inbreng van klanten gebruikt. Dat gecombineerd met de knowhow van Terberg heeft geresulteerd in wat Terberg zelf noemt ‘een 10x8 waar de markt om vraagt'. Lees hele artikel

Video: Uitstappen svp!

07-02 Op een snelweg nabij Los Angeles kantelde een aanhangwagen. De ernaast rijdende pickup truck verdween inclusief bestuurder compleet onder de laadbak! Lees hele artikel

Foto's: Chauffeur redt inzittenden uit bestelauto

07-02 Bij een ongeval op de A4 vlogen zowel de truck als een Renault Kangoo in brand. De chauffeur van de truck redde beide inzittenden. Lees hele artikel

Lees hier de laatste TTM.nl als e-zine!
 
 
Eisma Businessmedia

ttm.nl is een activiteit van Eisma Industriemedia bv. Auteursrecht voorbehouden.

Op gebruik van deze site zijn de volgende regelingen van toepassing: Disclaimer Leveringsvoorwaarden en Privacystatement.