Abonneren    Adverteren    Contact    Sitemap    Index   
HomeNieuwsVos Logistics: saneren of omvallen

Vos Logistics: saneren of omvallen

NieuwsbriefNieuwsbrief RSSRSS

Door: Arjan Velthoven

Gepubliceerd op 07 juni 2010 12:25

De werknemers van Vos Logistics zijn afgelopen weekend met tegenzin akkoord gegaan met de voorgenomen reorganisatie. Hun werkgever heeft aangekondigd 200 man te ontslaan, waaronder 135 mensen in Nederland. Volgens FNV-bestuurder Huub van den Dungen is de reorganisatie noodzakelijk. "Anders valt de tent om", zo zei hij tegen Transport-Online.

Vos Logistics"Het is geen prettige boodschap die we jullie moeten brengen", zei Van den Dungen in Hotel Nuland, waar de Vos-werknemers bijeen waren. "Maar het is hiermee akkoord gaan of het is het einde van het bedrijf", zo wordt hij geciteerd in BN/De Stem.

In Nieuwsblad Transport spreekt Frank Verhoeven, CEO van Vos Logistics, echter tegen dat het bedrijf op omvallen staat. De reorganisatie zou het bedrijf juist sterker maken. "We doen dit omdat we dit noodzakelijk achten voor het bedrijf. Vos staat zeker niet op omvallen. We verstevigen hiermee op termijn de positie van het bedrijf. De huidige kostenstructuur en de hoogte van de vrachttarieven maakt een fatsoenlijke bedrijfsvoering onmogelijk."

Bron: Transport-Online, BN/De Stem, Nieuwsblad Transport

 

Overig nieuws

Foto's: Mega  schuifzeil LZV van Tracon
Foto's: Mega schuifzeil LZV van Tracon

08-02 Tracon Trailers heeft een nieuwe oplossing gevonden voor het gebruik van mega schuifzeil opleggers: de LZV. Lees hele artikel

Trimble neemt CarCube in eigen hand
Trimble neemt CarCube in eigen hand

08-02 Trimble gaat de hele Europese markt rechtstreeks bedienen met de CarCube en Fleetworks oplossingen. Dat betekent dat dienstverlening en ondersteuning niet langer via Rietveld zal gebeuren. Lees hele artikel

Berdex neemt deel Carrosseriebedrijf Hoekstra over
Berdex neemt deel Carrosseriebedrijf Hoekstra over

08-02 Berdex Carrosserie- en Handelsonderneming in Wanroij, voornamelijk bekend van de carrosserieën voor veetransport, neemt de Renova activiteiten over van Carrosseriebedrijf Hoekstra in Winterswijk. Hoekstra heeft de activiteiten sinds begin dit jaar gestaakt. Lees hele artikel

Lees hier de laatste TTM.nl als e-zine!
 
 
Eisma Businessmedia

ttm.nl is een activiteit van Eisma Industriemedia bv. Auteursrecht voorbehouden.

Op gebruik van deze site zijn de volgende regelingen van toepassing: Disclaimer Leveringsvoorwaarden en Privacystatement.