Abonneren    Adverteren    Contact    Sitemap    Index   
HomeNieuwsFoto's: Varkens over de vangrail

Foto's: Varkens over de vangrail

NieuwsbriefNieuwsbrief RSSRSS

Door: Arjan Velthoven

Gepubliceerd op 18 juni 2010 08:00

Een aanhangwagen met varkens is donderdagmorgen in het Duitse Petershagen omgekiept en over de vangrail geslagen. Dat gebeurde bij het oprijden van de L770. De aanhanger was geladen met 80 varkens, een groot deel van de dieren kwam om.

varkenDe chauffeur van de combinatie bleef ongedeerd. Een kraan zette de aanhanger weer op zijn plek. Vrachtauto en aanhanger reden naar een nabijgelegen bouwterrein, waar de dode dieren werden uitgeladen. De schade aan weg en voertuigen wordt door de politie geschat op 8.000 euro.

 
 
zwijnenvallenom zwijnenvallenom2 zwijnenvallenom3

Overig nieuws

Nieuwe Terberg 10 x 8

07-02 Terberg Benschop introduceert de vernieuwde FM3000. Voor het concept is veel inbreng van klanten gebruikt. Dat gecombineerd met de knowhow van Terberg heeft geresulteerd in wat Terberg zelf noemt ‘een 10x8 waar de markt om vraagt'. Lees hele artikel

Video: Uitstappen svp!

07-02 Op een snelweg nabij Los Angeles kantelde een aanhangwagen. De ernaast rijdende pickup truck verdween inclusief bestuurder compleet onder de laadbak! Lees hele artikel

Foto's: Chauffeur redt inzittenden uit bestelauto

07-02 Bij een ongeval op de A4 vlogen zowel de truck als een Renault Kangoo in brand. De chauffeur van de truck redde beide inzittenden. Lees hele artikel

Lees hier de laatste TTM.nl als e-zine!
 
 
Eisma Businessmedia

ttm.nl is een activiteit van Eisma Industriemedia bv. Auteursrecht voorbehouden.

Op gebruik van deze site zijn de volgende regelingen van toepassing: Disclaimer Leveringsvoorwaarden en Privacystatement.