Abonneren    Adverteren    Contact    Sitemap    Index   
HomeNieuwsRenault Trucks komt met Master chassis-cabine

Renault Trucks komt met Master chassis-cabine

NieuwsbriefNieuwsbrief RSSRSS

Door: Pieter Wieman

Gepubliceerd op 25 juni 2010 11:00

Het Renault Master aanbod wordt uitgebreid met enkele "chassis-cabine"-versies verrijkt. Hiermee wordt het aanbod aan gesloten bestelwagens dat begin dit jaar werd gelanceerd, gecompleteerd.

Renault Trucks biedt via het "klaar voor gebruik" aanbod de mogelijkheid de voertuigen van een carrosserie te voorzien. Binnenkort komt er ook een chassis-dubbele cabine, platform-cabine en chassis zonder cabine. De Renault Master is verkrijgbaar van 3,5 tot 4,5 ton met voorwiel - of met achterwielaandrijving met enkellucht; met achterwielaandrijving met dubbellucht. Naast de keuze van de voor- of achterwielaandrijving voor de "chassis-cabine" kan de klant uit verschillende combinaties kiezen op basis van drie wielbases (3.182 mm, 3.682 mm en 4.332 mm) met lange (1.668 mm) of korte (1.118 mm) overhang. De carrosseerbare lengte varieert in de versie met voorwielaandrijving van 3.182 tot 4.838 mm, in de versie met achterwielaandrijving met enkelluchtbanden van 3.182 tot 5.746 mm en in de versie met achterwielaandrijving met dubbelluchtbanden van 3.639 tot 5.468 mm. anaf begin 2011 het geval zijn.

master

 

Overig nieuws

Foto's: Mega  schuifzeil LZV van Tracon
Foto's: Mega schuifzeil LZV van Tracon

08-02 Tracon Trailers heeft een nieuwe oplossing gevonden voor het gebruik van mega schuifzeil opleggers: de LZV. Lees hele artikel

Berdex neemt deel Carrosseriebedrijf Hoekstra over
Berdex neemt deel Carrosseriebedrijf Hoekstra over

08-02 Berdex Carrosserie- en Handelsonderneming in Wanroij, voornamelijk bekend van de carrosserieën voor veetransport, neemt de Renova activiteiten over van Carrosseriebedrijf Hoekstra in Winterswijk. Hoekstra heeft de activiteiten sinds begin dit jaar gestaakt. Lees hele artikel

VIDEO - Winters ongeval met zuurkool
VIDEO - Winters ongeval met zuurkool

08-02 Een winterse chaos op de Duitse A5. Bij een ongeval tussen twee vrachtwagens en een personenauto verloor een van de trucks een gedeelte van zijn lading: zuurkool. De winterkost vroor echter meteen vast aan het wegdek. Lees hele artikel

Lees hier de laatste TTM.nl als e-zine!
 
 
Eisma Businessmedia

ttm.nl is een activiteit van Eisma Industriemedia bv. Auteursrecht voorbehouden.

Op gebruik van deze site zijn de volgende regelingen van toepassing: Disclaimer Leveringsvoorwaarden en Privacystatement.