Abonneren    Adverteren    Contact    Sitemap    Index   
HomeNieuwsVrachtwagens van weg geblazen

Vrachtwagens van weg geblazen

NieuwsbriefNieuwsbrief RSSRSS

Door: Arjan Velthoven

Gepubliceerd op 15 juli 2010 10:57

Het slechte weer heeft in Brabant woensdag veel overlast veroorzaakt. Vanuit de hele regio werden veel omgevallen bomen en andere schade door de harde wind gemeld. Dat zei een woordvoerster van de politie.

noodweer op snelwegOp de A67 werden tussen Eindhoven en Venlo vier vrachtwagens van de weg geblazen. Daarbij raakte voor zover bekend niemand gewond.

In Eindhoven kwam een boom op een gasleiding terecht. Een aantal omwonenden moesten voor even worden geëvacueerd, maar het bleek mee te vallen, aldus de zegsvrouw. In Gastel ontstond brand. De oorzaak daarvan is nog onbekend.
 

 

Overig nieuws

Nieuwe Terberg 10 x 8

07-02 Terberg Benschop introduceert de vernieuwde FM3000. Voor het concept is veel inbreng van klanten gebruikt. Dat gecombineerd met de knowhow van Terberg heeft geresulteerd in wat Terberg zelf noemt ‘een 10x8 waar de markt om vraagt'. Lees hele artikel

Video: Uitstappen svp!

07-02 Op een snelweg nabij Los Angeles kantelde een aanhangwagen. De ernaast rijdende pickup truck verdween inclusief bestuurder compleet onder de laadbak! Lees hele artikel

Foto's: Chauffeur redt inzittenden uit bestelauto

07-02 Bij een ongeval op de A4 vlogen zowel de truck als een Renault Kangoo in brand. De chauffeur van de truck redde beide inzittenden. Lees hele artikel

Lees hier de laatste TTM.nl als e-zine!
 
 
Eisma Businessmedia

ttm.nl is een activiteit van Eisma Industriemedia bv. Auteursrecht voorbehouden.

Op gebruik van deze site zijn de volgende regelingen van toepassing: Disclaimer Leveringsvoorwaarden en Privacystatement.