Abonneren    Adverteren    Contact    Sitemap    Index   
HomeNieuwsWerkgevers willen snel logistiek terrein in Bergen op Zoom

Werkgevers willen snel logistiek terrein in Bergen op Zoom

NieuwsbriefNieuwsbrief RSSRSS

Door: Pieter Wieman

Gepubliceerd op 20 augustus 2010 09:10

De West-Brabantse gemeenten moeten naar de mening van het regionale bedrijfsleven haast maken met een nieuw logistiek bedrijventerrein in de omgeving van Bergen op Zoom.

bergenDe polder bij Ossendrecht, langs de nieuwe A4 bij de Belgische grens, vindt men daarvoor de aangewezen locatie aldus de Brabants-Zeeuwse Werkgeversvereniging (BZW) in een reactie op de Visie Goederenvervoer West-Brabant 2010-2030. In deze logistieke toekomstvisie verklaren de negentien West-Brabantse gemeenten dat ze tot 2030 geen nieuwe 'bovenregionale' bedrijventerreinen willen ontwikkelen. Dat duurt het bedrijfsleven veel te lang. "Gemeenten kunnen de ontwikkeling langs de nieuwe A4 niet zo lang voor zich uit schuiven", zegt secretaris infra René Mens van BZW. "Er blijft behoefte aan ruimte, vooral bij logistieke bedrijven." Wethouder Anton van der Wijst van Woensdrecht zeg dat bedrijven in de polder geen optie zijn. College en raad hebben al lang geleden besloten dat de polder open moet blijven voor de natuur.

Bropn: De Stem

 

Overig nieuws

‘Toegevoegde waarde logistiek gering'
‘Toegevoegde waarde logistiek gering'

09-02 De Telegraaf meldt vanochtend dat de toegevoegde waarde van de doorvoer van goederen volgens onderzoeken van CPB en CBS voor ons land gering is en ook is gedaald. Men zet vraagtekens bij mega investeringen als de Tweede Maasvlakte en de Betuwelijn. Lees hele artikel

TLN: Weinig vertrouwen in 2012
TLN: Weinig vertrouwen in 2012

09-02 Volgens het laatst TLN Conjunctuurbericht is de transportsector is het kind van de rekening van de huidige crisis. Door aanhoudende onzekerheden bij consumenten over de eurocrisis en de crisis op de huizenmarkt, neemt de vraag naar transportdiensten steeds verder af. Alleen in het geconditioneerd vervoer heerst nog enig optimisme. Lees hele artikel

Foto's: Mega  schuifzeil LZV van Tracon
Foto's: Mega schuifzeil LZV van Tracon

08-02 Tracon Trailers heeft een nieuwe oplossing gevonden voor het gebruik van mega schuifzeil opleggers: de LZV. Lees hele artikel

Lees hier de laatste TTM.nl als e-zine!
 
 
Eisma Businessmedia

ttm.nl is een activiteit van Eisma Industriemedia bv. Auteursrecht voorbehouden.

Op gebruik van deze site zijn de volgende regelingen van toepassing: Disclaimer Leveringsvoorwaarden en Privacystatement.