Abonneren    Adverteren    Contact    Sitemap    Index   
HomeNieuwsDaimler bekijkt partnerships bestelauto's

Daimler bekijkt partnerships bestelauto's

NieuwsbriefNieuwsbrief RSSRSS

Door: Arjan Velthoven

Gepubliceerd op 08 februari 2012 09:04

Daimler overweegt voor de bouw van grote bestelauto's samenwerking aan te gaan met andere autofabrikanten dan Volkswagen. Een naam die genoemd is is die van Renault.

Volkswagen Mercedes Sprinter Crafter"We willen dit jaar met VW om de tafel of we de samenwerking voortzetten of niet", heeft hoofd bestelauto's van Daimler Volker Mornhinweg tegen Automobilwoche gezegd. De Volkswagen Crafter en Mercedes-Benz Sprinter worden al jaren door de beide Duitse merken samen geproduceerd. Het contract rond de samenwerking loopt af in 2016.

Volkswagen is verbazingwekkend terughoudend over een eventuele verdere samenwerking met Daimler. "Daar zijn geen gesprekken over", aldus VW woordvoerder Andreas Meurer. VW heeft inmiddels een groot aandeel in truckfabrikant MAN, een directe concurrent van Mercedes-Benz op de vrachtwagenmarkt.

Volgens onbevestigde berichten zou Daimler gecharmeerd zijn van Renault als partner om ook grotere bestelauto's te gaan bouwen. De samenwerking rond de nieuwe kleine bestelauto van Mercedes, de Citan is gebaseerd op de Renault Kangoo, is blijkbaar goed bevallen.

 

Overig nieuws

Plus bezorgt boodschappen elektrisch
Plus bezorgt boodschappen elektrisch

16-05 De boodschappen van de klanten van PLUS Volgerlanden in Hendrik Ido Ambacht worden voortaan thuisbezorgd met de nieuwe Mia Electric elektrische bestelauto. Lees hele artikel

Iveco lanceert nieuw Cursor motorprogamma
Iveco lanceert nieuw Cursor motorprogamma

16-05 Iveco lanceert in 2014, in samenwerking met Fiat Powertrain Industrial (FPT), een nieuwe Cursor van 15,9 liter inhoud voor zware toepassingen. De nieuwe motor, Cursor 16 genaamd, voldoet aan Euro 6, en is gebaseerd op de zelfde technologie als de Cursor 11. Lees hele artikel

Wim Bosman opent vestiging Moskou

16-05 Logistiek dienstverlener Wim Bosman heeft haar netwerk verder uitgebreid in Rusland door het openen van een nieuw kantoor in Moskou. Dit kantoor is een aanvulling op de huidige aanwezigheid in ST. Petersburg in Rusland. Lees hele artikel

Bekijk hier een preview van de huidige TTM.nl!
 
 
Eisma Businessmedia

ttm.nl is een activiteit van Eisma Industriemedia bv. Auteursrecht voorbehouden.

Op gebruik van deze site zijn de volgende regelingen van toepassing: Disclaimer Leveringsvoorwaarden en Privacystatement.