Abonneren    Adverteren    Contact    Sitemap    Index   
HomeNieuwsNieuwe Iveco Stralis op IAA

Nieuwe Iveco Stralis op IAA

NieuwsbriefNieuwsbrief RSSRSS

Door: Arjan Velthoven

Gepubliceerd op 17 februari 2012 13:03

Iveco lanceert op de komende IAA een grondig vernieuwde versie van de Stralis die veel gelijkenis zal vertonen met hier afgebeelde studiemodel Glider van de vorige IAA.
StralisNieuwsIveco heeft afgelopen jaar veel succes gehad met De Eco Stralis. Alleen al in Duitsland verkocht men daarvan in 2011 ongeveer 1.000 exemplaren. Nog voor de IAA in september komt Iveco met vijf nieuwe soortgelijke speciale edities van de Stralis, dus met vooraf gekozen configuraties voor een specifieke inzet. Op de IAA komt dan de geheel herziene Stralis te staan die veel van het in 2010 getoonde studiemodel ´Glider´ weg zal hebben. De wagen heeft een nieuw exterieur en interieur en Euro 6-motoren. De Euro 6 motoren zijn qua verbruik gelijk aan de Euro 5 modellen. Verder komt er een sterkere aardgasversie van de Stralis.
 

Overig nieuws

Plus bezorgt boodschappen elektrisch
Plus bezorgt boodschappen elektrisch

16-05 De boodschappen van de klanten van PLUS Volgerlanden in Hendrik Ido Ambacht worden voortaan thuisbezorgd met de nieuwe Mia Electric elektrische bestelauto. Lees hele artikel

Iveco lanceert nieuw Cursor motorprogamma
Iveco lanceert nieuw Cursor motorprogamma

16-05 Iveco lanceert in 2014, in samenwerking met Fiat Powertrain Industrial (FPT), een nieuwe Cursor van 15,9 liter inhoud voor zware toepassingen. De nieuwe motor, Cursor 16 genaamd, voldoet aan Euro 6, en is gebaseerd op de zelfde technologie als de Cursor 11. Lees hele artikel

Wim Bosman opent vestiging Moskou

16-05 Logistiek dienstverlener Wim Bosman heeft haar netwerk verder uitgebreid in Rusland door het openen van een nieuw kantoor in Moskou. Dit kantoor is een aanvulling op de huidige aanwezigheid in ST. Petersburg in Rusland. Lees hele artikel

Bekijk hier een preview van de huidige TTM.nl!
 
 
Eisma Businessmedia

ttm.nl is een activiteit van Eisma Industriemedia bv. Auteursrecht voorbehouden.

Op gebruik van deze site zijn de volgende regelingen van toepassing: Disclaimer Leveringsvoorwaarden en Privacystatement.