Abonneren    Adverteren    Contact    Sitemap    Index   
HomeNieuws'Veel meer geluidsoverlast door goederentreinen'

'Veel meer geluidsoverlast door goederentreinen'

NieuwsbriefNieuwsbrief RSSRSS

Door: Arjan Velthoven

Gepubliceerd op 22 juni 2012 11:21

Bewoners in de buurt van spoorlijnen krijgen in de komende jaren fors meer geluidsoverlast voor goederentreinen. Dat meldt de Volkskrant op basis van berekeningen van het meetinstituut Geluidsnet.

treinVooral omwonenden van spoorlijnen in het oosten van het land staat 'in de randen van de dag' forse toename van het goederenvervoer te wachten.  De komst van de extra goederentreinen is het gevolg van twee ontwikkelingen in de Randstad: het Rijk verwacht een sterke toename van het goederenvervoer en de spoorsector ontvouwt plannen voor zogenoemd 'spoorboekloos reizen'.

Lees verder op de website van de Volkskrant

 

 

Overig nieuws

Foto + VIDEO: Verklapt Renault de look van de nieuwe trucks?

18-05 Renault Trucks heeft afgelopen vrijdag haar nieuwe racetrucks gepresenteerd. Die zijn voorzien van een nieuwe cabine, die best eens de looks van Renault nieuwe truckgamma zou kunnen verklappen. Lees hele artikel

DAF museum start lesprogramma voor jongeren
DAF museum start lesprogramma voor jongeren

18-05 Het DAF Museum opende afgelopen vrijdag het Trucknasium, een nieuw interactief en educatief programma voor leerlingen uit het voortgezet onderwijs met als doel hen in automobieltechniek te interesseren. De officiële opening van het Trucknasium werd verricht door Monique List-de Roos, wethouder van Economie, Werk en Beroepsonderwijs van de gemeente Eindhoven. Lees hele artikel

CAO-akkoord bereikt bij DHL Logistics
CAO-akkoord bereikt bij DHL Logistics

18-05 De vakbonden FNV Bondgenoten en CNV Vakmensen hebben afgelopen donderdag een principe-akkoord bereikt met de directie van DHL Logistics inzake een nieuwe CAO. Daarnaast is ook overeengekomen dat het opgezegde sociaal plan ongewijzigd wordt verlengd tot 1 april 2015. Lees hele artikel

Bekijk hier een recente editie van TTM.nl
 
 
Eisma Businessmedia

ttm.nl is een activiteit van Eisma Industriemedia bv. Auteursrecht voorbehouden.

Op gebruik van deze site zijn de volgende regelingen van toepassing: Disclaimer Leveringsvoorwaarden Privacystatement en Cookies.