Abonneren    Adverteren    Contact    Sitemap    Index   
HomeNieuwsAgriband importeert Windpower

Agriband importeert Windpower

NieuwsbriefNieuwsbrief RSSRSS

Door: Arjan Velthoven

Gepubliceerd op 29 juni 2012 09:12

Agriband uit Veenendaal is de nieuwe Benelux-importeur van het Chinese truckbandenmerk Windpower. Windpower komt uit de catalagus van Aeolus.

WindpowerWindpower komt meteen op de markt met meer dan 70 verschillende profielen en afmetingen. In Duitsland heeft Windpower de afgelopen tien jaar volgens Agriband een sterke reputatie opgebouwd, in het stads- en streekvervoer, in het regionale vervoer en in het werk op bouwplaatsen. Ondertussen is de ontwikkeling van banden voor lange afstandstransporten in volle gang en verloopt de testfase tot volle tevredenheid. Deze banden zijn naar verwachting eind 2012 leverbaar. Volgens Agriband is Windpower met een 50 procent groei in 2011 in het vrachtwagensegment een van de succesvolste bandenmerken op de Europese markt.

Op de vakbeurs ‘Reifen 2012' is onlangs naast een doorsnede van het actuele leveringsprogramma, ook de nieuwe R36-bandenserie voor het streekvervoer geïntroduceerd. Deze serie bestaat uit het profiel WSR36 voor de stuuras en WDR36 voor de aandrijfas. Daarnaast zijn de nieuwe WTR69-trailerbanden en WDC52 banden, speciaal bedoeld voor gebruik op bouwvoertuigen, voorgesteld. Deze nieuwkomers, het huidige assortiment  EM- en vrachtwagenbanden en de nieuwe vrachtwagenbanden voor het lange afstandstransport later dit jaar, vormen samen een bijzonder krachtige productserie.

De banden van het merk Windpower zijn ook geschikt voor loopvlakvernieuwing. Alle Windpower banden worden met het duurzaamheidslabel ‘Green Tyre' en conform de REACH-verordening (Registration, Evaluation, Authorisation of Chemicals) geproduceerd.

 

Overig nieuws

Vier maal Actros 1843 LS Euro 6 voor Wemmers

19-06 Wemmers Tanktransport uit Bleskensgraaf in Zuid-Holland heeft onlangs de eerste nieuwe vrachtwagens van het type Mercedes-Benz Actros in het wagenpark opgenomen. De vier 1843 LS trekkers zijn speciaal geconfigureerd voor een zo laag mogelijk eigen gewicht. Lees hele artikel

Verwijzingsborden op snelwegen naar tankstations met alternatieve brandstoffen
Verwijzingsborden op snelwegen naar tankstations met alternatieve brandstoffen

19-06 Rijkswaterstaat heeft op verzoek van BOVAG besloten om de komende jaren langs snelwegen borden te plaatsen die verwijzen naar tankstations met alternatieve brandstoffen. De nieuwe borden kunnen verwijzen naar snelwegtankstations, maar ook naar pompen op het zogenaamde ‘onderliggende' wegennet. Lees hele artikel

Transporteurs blijven investeren in truck-ICT

19-06 Ondanks economische tegenwind blijven Nederlandse transporteurs investeren in truckgerelateerde ICT-systemen zoals boordcomputers, zo meldt Trimble Transport & Logistics. Lees hele artikel

Bekijk hier een recente editie van TTM.nl
 
 
Eisma Businessmedia

ttm.nl is een activiteit van Eisma Industriemedia bv. Auteursrecht voorbehouden.

Op gebruik van deze site zijn de volgende regelingen van toepassing: Disclaimer Leveringsvoorwaarden Privacystatement en Cookies.