Abonneren    Adverteren    Contact    Sitemap    Index   
HomeTrucktestsNieuw type twintrailer en Ecocombi

Nieuw type twintrailer en Ecocombi

Gepubliceerd op 02 september 2009 22:27

Ook deze beurs was er weer het nodige aan innovatie te zien bij Van Eck zoals een hele bijzondere trailer voor McDDonalds in Duitsland.

"Onze producten zijn altijd precies op maat voor de klant. Daarvoor hebben wij ook de Toonzetterprijs 2009 van Innovam gekregen," vertelt commercieel directeur Martine van Eck.
"Met onze Eckstreme twin hebben een nieuwe variant op onze dubbelvloers trailer gebouwd. Deze is voor McDonalds Duitsland en biedt plaats aan 49 Euro pallets: 33 boven, 16 onder. Het bijzondere aan de trailer is dat hij drie temperatuur zones heeft: boven om te vriezen en onder voor koelproducten en drooggoederen. Bij deze trailer lost de chauffeur het onderste gedeelte met een gerobotiseerde palletkar met afstandsbediening. Boven kan hij gewoon staan. De trailer is bijzonder milieuvriendelijk en FRC gecertificeerd. Ook het nieuwe Van Eck Ecocombi concept is zeer baanbrekend. Het is bedoeld voor winkelketendistributie en combineert twee 10.65m laadbakken tot één LZV maar zonder losse dolly. Die functie wordt overgenomen door het triplestel van de eerst trailer dat kan uit- en inschuiven. Van Eck staat op stand 165.

eck

Lees hier de laatste TTM.nl als e-zine!
 
Actuele weers- en verkeersinformatie
 
ICT in het Wegtransport
 

Zonder automatisering geen optimaal wegtransport, zo eenvoudig is het anno nu. TTM.nl's Sandra Waenink zette alle aspecten van transport- management- en fleetmanagementsystemen op een rij:

 

 

 
Eisma Businessmedia

ttm.nl is een activiteit van Eisma Industriemedia bv. Auteursrecht voorbehouden.

Op gebruik van deze site zijn de volgende regelingen van toepassing: Disclaimer Leveringsvoorwaarden en Privacystatement.