Transportbedrijf Combex uit Eastermar neemt het vorige week failliet verklaarde E. van der Veen uit Burgum over. Dat melden diverse Friese media.
De overname is goed nieuws voor minimaal 35 van de 67 werknemers die bij E. van der Veen werkten, zij kunnen in dienst treden bij Combex.
Directeur Freerk Lautenbag vertelde aan Waldnet: “Combex wil door het samenvoegen van transportstromen de klanten een hogere servicegraad bieden. We waren al enige tijd op zoek naar passende uitbreiding van onze werkzaamheden.”
Combex is een logistiek dienstverlener in de bouw- en industriesector. Het bedrijf is gespecialiseerd in exceptioneel transport, plaatsing & montage van wegafzettingen en groupage/distributie van bouwmaterialen. Combex heeft een wagenpark van 55 eenheden en 15 vaste charters. Door de overname van E. Van der Veen groeit het wagenpark naar 115 auto’s en 140 medewerkers. Combex heeft vestigingen in Eastermar en Emmer-Compascuum.