Paccar maakte in 2007 de op één na hoogste winst uit zijn geschiedenis maar had wel last van de slechts Amerikaanse truckmarkt. DAF boekte met 60.300 trucks een record.

Vergeleken met 2006 was de winst van
Paccar in het laatste kwartaal van 2007 iets minder. Oorzaak is de sterk ingezakte Amerikaanse en Candese truckmarkt. De bedrijfsautoverkopen halveerden daar. Dat weerhoudt Paccar er niet van fors door te gaan met investeringen.Paccar gaf daaraan meer dan 90 miljoen dollar uit. Dat besteedde men ondermeer aan het onlangs geopende nieuwe motorenlaboratorium bij DAF, de bouw van een motorenfabriek inclusief een Technology Center in Columbus, Missisippi waar
DAF motoren zullen worden gebouwd, de acquisitie van Truck Center Hauser in Duitsland waarmee Paccar Financial Services zijn portfolio vergrootte portfolio tot 169.000 trucks en trailers. Verder begon PACCAR met de ontwikkeling van diesel-elektrische hybridetechnologie voor middelzware en zware trucks.