Ga naar hoofdinhoud

Frankrijk waarschuwt voor Africa Rally

Het Franse ministerie van Buitenlandse Zaken waarschuwt dat de Noord-Afrikaanse tak van Al-Qaeda de deelnemers aan de nieuwe Africa rally door de Sahara kan aanvallen.

janDe Africa Rally is een nieuw initiatief van Hubert Auriol, oud-winnaar van de Dakar Rally. De woestijnrally werd vorig jaar op het laatste moment afgelast uit angst voor terreuraanslagen in Noord-Afrika. De Dakar Rally is om die reden verhuisd naar Zuid-Amerika.
De Africa Rally zou 30 december beginnen in Marokko en over 7000 kilometer voeren naar Senegal. Een van de deelnemers is Jan de Rooy, veelvoudig deelnemer van de Dakar Rally. “We hebben de organisatie gewezen op de ernstige gevaren en geadviseerd haar plannen te wijzigen”, aldus de woordvoerder van het Franse ministerie.

Bron: Nusport

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Zorg dat u niets mist. Neem nu een jaarabonnement op TTM.nl met 25% korting. Abonneer