Een zeer grote brand heeft zaterdag een palletbedrijf in Apeldoorn-West in de as gelegd. Een grote hoeveelheid houten pallets ging in vlammen op en het bedrijfspand van het Apeldoorns Palletbedrijf stond na korte tijd in brand.
De vuurzee, aan de Oude Berghuizerweg vlakbij de spoorlijn Apeldoorn-Amersfoort, was tot op grote afstand te zien. De brandweer zette direct twee pelotons in met in totaal acht tankautospuiten. Snel daarna werd besloten nog acht van deze bestrijdingsvoertuigen op te roepen.
Het Apeldoorns Palletbedrijf is gehuisvest in een langgerekt bedrijfsgebouw, eigendom van Goudkuil. Daarin zijn verder gevestigd Novo (lamellen), Henk van de Scheur (kantoor- en bedrijfsmeubelen) en een servicepunt van TNT Post. In de directe omgeving staan bovendien enkele carrosseriebedrijven.
Bron: De Stentor