Foto's & VIDEO - Nieuw truckprogramma van Tata • TTM.nl Ga naar hoofdinhoud

Foto’s & VIDEO – Nieuw truckprogramma van Tata

Het Indiase Tata Motors bewijst een autogigant te zijn om rekening mee te houden. Donderdag presenteerde de fabrikant een nieuwe reeks trucks, variërend van 10 tot 75 ton en van 150 tot 560 pk.

Tata trucks 2009Tata pakt het nogal groots aan en zet in één keer een lijn trekkers, kiepers, mixers en speciale voertuigen neer waar menig Europees fabrikant jaloers op kan zijn. De auto’s zien er goed uit en Tata heeft duidelijk goed gekeken naar de Europese styling. Onderdelen als styling, motoren, transmissie, ophanging en chassis komen echter wel van partners in Italië, Duitsland, Zweden, de VS, Japan en Zuid Korea.

Tata komt met de truckrange (voorlopig) niet naar Europa. De trucks komen op de markt in India, Zuid Korea, Zuid Afrika, de SAARC landen en het Midden Oosten.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Zorg dat u niets mist. Neem nu een jaarabonnement op TTM.nl met 25% korting. Abonneer