Iveco NL showt nieuwe S-Way MY24

Iveco NL showt nieuwe S-Way MY24 featured image

Iveco Nederland is er in geslaagd de nieuwe Iveco S-Way van modeljaar 2024 naar ons land te halen. Dit weekend is de truck te zien in Assen.

Deze nieuwe truck combineert volgens het Italiaanse merk een strak design met een modern interieur, gericht op comfort, efficiency en technologie.

Het ontwerp van de nieuwe S-WAY cabine staat volledig in het teken van de chauffeur. De zit- en stuurpositie zijn geoptimaliseerd voor ergonomie, terwijl het interieur comfort en luxe uitstraalt door de gebruikte hoogwaardige materialen. Geavanceerde infotainment en innovatieve veiligheidssystemen zorgen voor een prettige en veilige rijervaring.

De volledig nieuw ontworpen cabine biedt niet alleen een verbeterde gebruikerservaring, maar levert ook voordelen op voor de eigenaar. Het nieuwe ontwerp optimaliseert de aerodynamica, wat resulteert in een brandstofbesparing van maximaal 4 procent.

De S-Way is voorzien van fraaie opties en diverse accessoires in samenwerking met Tralert en Iveco Schouten Etten-Leur.

Net als de MAN TGX Commander Next Level staat de Iveco S-Way MY2024 dit weekend op het Truckstar Festival in Assen.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Zorg dat je niets mist. Abonneer je nu op TTM.nl. Abonneer