Politie Haaglanden heeft vrijdag een controle gehouden op de A13. Daarbij concentreerde de agenten zich op de dodehoek van vrachtwagens.
Doel van de controle was een beter beeld te krijgen van wat de chauffeurs in de spiegel zien. Ook wilde de politie de chauffeurs bewust maken van de gevaren van een beperkt spiegelzicht.
In totaal werden 16 vrachtwagens gecontroleerd. Acht chauffeurs kregen een waarschuwing voor het verkeerd afstellen van de dodehoekspiegel. Drie bestuurders hadden de rechter buitenspiegel niet nauwkeurig ingesteld en in drie cabines lagen spullen die het zicht op de weg belemmerden. De chauffeurs kregen daarvoor boetes, maar spraken volgens de politie toch waardering uit voor de controles.
