Het regent momenteel overnames in de Nederlandse transportsector, maar een transporteur die op LinkedIn meldt wel een logistiek bedrijf te willen overnemen zagen we nog niet eerder. Tot nu. Oegema Logistics+ uit Dedemsvaart is op zoek naar een logistiek of transportbedrijf in het midden/zuidwesten van Nederland ter overname.
Oegema wil de overname gebruiken om zelf een strategische locatie te verwerven die ‘de poort opent naar de rest van Nederland en Europa.’
De logistieke dienstverlener komt op LinkedIn meteen ter zake en meldt op zoek te zijn naar een collega met de volgende kenmerken:
- Eigen locatie, terrein grootte 2 tot 4 hectare;
- Benelux FTL-distributie;
- 25 tot 40 eenheden;
- Crossdock loods ongeveer 5000 m2 (met voldoende docklevellers);
- Indien aanwezig warehouse activiteiten;
- Uitbreidingsmogelijkheden warehouse activiteiten;
- Bij voorkeur in driehoek Vianen, Den Bosch, Raamsdonksveer.
Geïnteresseerde transportbedrijven kunnen direct contact opnemen met het management van Oegema Transport, dan wel haar accountant. Check de LinkedIn-post voor alle details.


Tegen het juiste bedrag is alles te koop