Truck-Toilet is failliet

Truck-Toilet is failliet featured image

Het was een briljant idee: een toilet aan boord van de vrachtauto zodat hoge nood of onveilige parkings nooit meer een probleem is. Maar nu is Truck-Toilet failliet verklaard.

In de dagbladen van DPG Media doet oprichter Arend Zweers zijn verhaal. “We hadden omzet, het liep redelijk hard. Maar niet hard genoeg.” Het faillissement is te wijten aan één schuldeiser die niet tijdig kon worden betaald, legt curator Theo Zwiers uit.

Best zonde, want het product op zich is slim en er is een markt voor. Zit er een doorstart in? Zweers: “Een doorstart, ja… Als we een investeerder hebben, gaan we sowieso verder. We moeten genoeg geld hebben, een buffer.”

2 reacties op “Truck-Toilet is failliet

  1. Stickie

    Hoe kan dit nou failliet gaan, zit nog voor geen 200€ aan materiaal aan, wat denk werk wat in schuurtje gebeurd is.

  2. Stickie

    Heb het even opgezocht, truck toilet is al een BV gevestigd in rijtjeshuis.
    Bedrijven met een BV\holding doen dit als er meer dan 100k winst is of om ander dubieuze reden….

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Zorg dat je niets mist. Abonneer je nu op TTM.nl. Abonneer