LogiVisi is inmiddels ruim een jaar op de markt met een op Android gebaseerde logistieke oplossing. In Gorinchem wordt de volgende stap van de LogiApp getoond.
Volgens LogiVisi maakt het ‘pay-per-use’ concept een snelle implementatie zonder hoge investeringskosten mogelijk. In combinatie met de mogelijkheden is dit voor een groot aantal transporteurs nu al de reden geweest om over te stappen naar de boordcomputer van de toekomst.
De LoGiApp ondersteunt als enige app in de markt Rijstijlanalyse/Tachograaf koppelingen en (Trailer)sensoren. De oplossing beperkt zich niet tot charters en subcontractors, maar wordt in het gehele bedrijf ingezet. Smartphones zijn uitstekend geschikt gebleken voor het dagelijkse intensieve gebruik bij logistieke ondernemingen. Op de Carrosserie Vakdagen Gorinchem laat LogiVisi de volgende stap van de boordcomputer zien. LoGiApp wordt hiermee de persoonlijke assistent van chauffeurs/dispatchers/wagenpark beheerders en logistiek managers.