Iveco Stralis Hi-Way voor firma N. Oud & Zonen

Iveco Stralis Hi-Way voor firma N. Oud & Zonen featured image

Firma N. Oud & Zonen heeft onlangs een tweede Iveco aan haar wagenpark toegevoegd, wederom een Stralis Hi-Way. De nieuwste trekker van de bedrijf wordt ingezet voor het vervoer van bouwmaterialen en materieel.

Iveco Stralis Oud 1

De nieuwe Iveco is een Stralis Hi-Way AS 440S46TX/P die met een oplegger met kraan zal worden ingezet voor het vervoer van stenen. De Iveco Stralis is uitgerust met een Hi-eSCR Euro VI motor zonder EGR. Dit systeem is de enige beschikbare technologie die met Euro VI-motoren het brandstofverbruiksniveau van de Euro V behoudt. Veekro Bedrijfswagens uit Zwaagdijk is de Iveco dealer voor West-Friesland en omstreken en leverde deze Stralis Hi-Way af. Klanten kunnen er terecht voor bedrijfswagens van 3 tot 72 ton, zowel nieuw als gebruikt. De werkplaats is gespecialiseerd in service van en onderhoud aan bedrijfswagens.

Stedelijke gebieden

Binnen de bouwsector is N.Oud & Zonen sinds 1947 gespecialiseerd in de aanvoer en distributie van bouwmaterialen en materieel. Dagelijks zijn de chauffeurs met de vrachtwagens in de Benelux onderweg om ladingen van klanten op de gewenste locatie te krijgen. De voertuigen moeten aan alle strenge milieueisen van deze tijd voldoen, vooral ook omdat er veel in stedelijke gebieden wordt geleverd. Bij vervanging van het laatste voorloop-as voertuig werd dan ook weer voor Iveco gekozen.

 

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Zorg dat u niets mist. Neem nu een jaarabonnement op TTM.nl met 25% korting. Abonneer