We zeiden het al eerder: in 2026 verandert zo’n beetje alles voor het Nederlandse wegtransport. Hogere brandstofkosten, elektrificatie van de vloot en de vrachtwagenheffing. Hoe ga je daar mee om? En hoe staat het met de invoering van de vrachtwagenheffing. Is Nederland er klaar voor?
Over die en nog veel meer vragen houdt TTM.nl een nieuwe TTM.nl Talk, de online en live talkshow over het Nederlandse transport. In deze aflevering van TTM.nl Talk gaat presentator Arjan Velthoven op woensdag 6 mei, vanaf 12.30 uur, live vanuit Studio Eisma, in gesprek met drie tafelgasten. Dat zijn Simeon Roodenburg van A.G. Logistics Services, Albert Jan Swart van ABN Amro en Frederic Koeman van RDW.
TTM.nl Talk is dan wel een talkshow, de kijker hoeft niet bang te zijn alleen maar te kijken naar ‘pratende hoofden’. In Studio Eisma is de nieuwste techniek aanwezig om video’s te vertonen, maar ook om de interactie op te zoeken met de kijker.
Schrijf je nu in en kijk op 6 mei naar een nieuwe TTM.nl Talk!


Deze TTM.nl Talk wordt mede mogelijk gemaakt door:

