OK, een laadplein bij je bedrijf, maar hoe dan?

OK, een laadplein bij je bedrijf, maar hoe dan? featured image

Langzaam begint het wegtransport aan de transitie naar elektrische voertuigen. Het verkrijgen van een voertuig is één ding, maar laadinfrastructuur is weer heel wat anders. En als je dan eenmaal wat laadpalen hebt, gebruik je die dan alleen zelf of laat je ook anderen bij jou ‘chargen’? [INHOUD | INDEX TTMnl2023_2_44]

In TTM.nl magazine hebben dit jaar al diverse transportbedrijven en ook truckdealers het gehad over de kosten van laadinfrastructuur. Die zijn hoog, en je bent afhankelijk van de stroomvoorziening bij je bedrijfspanden. Extra netwerkcapaciteit is niet zomaar geregeld. Samenwerken met andere (logistieke) bedrijven in de buurt kan de transitie versnellen.

Het aanbieden van laadcapaciteit aan derden is natuurlijk helemaal niet zo’n gek idee. Het is het businessmodel van het aloude tankstation, of Fastned, als je het over de tegenwoordige tijd wil hebben.

Voor abonnees

Het artikel dat je probeert te lezen is voor abonnees
Voor abonnees artikelen zijn alleen toegankelijk voor digitaal en compleet abonnees van TTM.nl.

  • >> Log gratis in als abonnee van TTM.nl
  • >> Abonneer om onbeperkt voor abonnees artikelen en digitale magazines te lezen

Digitaal abonnement

Voor 27,95 per maand (excl. btw) sluit je al een digitaal jaarabonnement af. Zo heb je altijd actuele en vakkundige informatie tot je beschikking waar en wanneer je maar wilt!

Bekijk de aanbieding

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Zorg dat je niets mist. Abonneer je nu op TTM.nl. Abonneer