Iveco Schouten verder op overnamepad: CFG Bedrijfswagens overgenomen

Iveco Schouten verder op overnamepad: CFG Bedrijfswagens overgenomen featured image

Iveco Schouten heeft zijn netwerk uitgebreid met de overname van CFG Bedrijfswagens in Limburg. Daarmee neemt het familiebedrijf uit Giessen de aandelen over van de Charles Feijts Groep. CFG is sinds 1993 hoofddealer van Iveco bedrijfswagens en trucks in Limburg en levert daarnaast via BUCA Hydrauliek sinds 1988 gespecialiseerde oplossingen met Palfinger laadkranen en containersystemen. Vorige maand nog nam Iveco Schouten Cornelis Bedrijfsauto’s over.

Volgens CFG-directeur Georges Simons waarborgt de overname de continuïteit voor medewerkers en klanten. Hij blijft de komende jaren operationeel verantwoordelijk voor de vestigingen Born en Venlo en participeert mee in Iveco Schouten. “We kennen de familie Schouten al meer dan 30 jaar. Het voelt goed om CFG aan hen over te dragen”, aldus Simons.

Fred Schouten, directeur van Iveco Schouten, ziet in de overname een versterking van de positie in Limburg. “Wij voegen belangrijke expertise en vakmanschap toe aan ons team en hebben vertrouwen in een succesvolle toekomst samen met de medewerkers en klanten van CFG.”

Met Born en Venlo erbij groeit het netwerk van Iveco Schouten naar 19 vestigingen verspreid over Nederland. De uitbreiding sluit aan bij de ambitie van het bedrijf om een landelijk dekkend servicenetwerk te realiseren. Ook ondersteunt de overname de rol van Iveco Schouten in de energietransitie, met duurzame oplossingen op elektriciteit, HVO en Bio-LNG.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Zorg dat je niets mist. Abonneer je nu op TTM.nl. Abonneer