Tijdens de Carrosserie Vakdagen Hardenberg 2009 zal voor het eerst in Nederland de verder doorontwikkelde versie van de huidige TU73D ondervloerkoelunit worden getoond, de Mitsubishi TU73E.
De TU73E heeft een nieuwe afstandsbediening die niet alleen gemakkelijk ingebouwd kan worden in een van de standaard plaatsen van het dashboard, maar die er ook een nieuwe ‘timer’functie bij heeft. Daarmee kan men de koelunit zelfstandig laten starten op elk moment naar zijn keuze, binnen de eerstvolgende 24 uur. Een nieuw ontworpen frontklep met een nieuw afsluitsysteem zorgt verder voor meer gebruikersgemak.
Mitsubishi besteedt veel aandacht aan de milieu-eisen ofschoon transportkoelingen niet vallen onder de bekende emissienormen welke voor personenauto’s of vrachtwagens gelden. Toch vervult de motor in de TU73E niet alleen de Amerikaanse EPA Tier 4-norm maar ook de EU Stage IIIA-norm welke per 01/2011 van kracht wordt.
Price