Koninklijke Saan bergt neergestort vliegtuig

Koninklijke Saan bergt neergestort vliegtuig featured image

Koninklijke Saan zal deze week de berging en het transport van de neergstorte Boeing 737 van Turkish Airlines mede verzorgen. Het toestel en alle brokstukken zullen vanaf de plek van de crash bij Zwanenburg naar Schiphol-Oost overgebracht worden.

berging wrak Turkish Airlines door Koninklijke SaanDe berging heeft de nodige voeten in de aarde aangezien het vliegtuig in een modderige akker ligt. Daarom is men vandaag met de voorbereidingen begonnen. Kleinere brokstukken worden in kisten geplaatst die vervolgens met shovels van de akker worden gereden.

Om de cockpit, de romp en de staart te kunnen bergen zullen noodwegen aangelegd moeten worden. De berging en het transport van de cockpit staan voor woensdag op het programma; de romp volgt donderdag en de staart vrijdag. Bij de crash kwamen negen mensen om het leven. 
Bron: Truckstar

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Zorg dat je niets mist. Abonneer je nu op TTM.nl. Abonneer