Stadsdistributie Maastricht van start

Stadsdistributie Maastricht van start featured image

Sinds kort is Binnenstadservice Maastricht daadwerkelijk operationeel. Wethouder Wim Hazeu zal de nieuwe locatie aan de Kotterweg 18 in Maastricht op 25 november ’09 openen.

MaastrichtHet initiatief voor de service werd al in juli van dit jaar genomen. Doelstelling is ook hier het leveren van diensten op het gebied van goederenvervoer aan lokale binnenstadon- dernemers, regionale consumenten, lande- lijke vervoerders/transporteurs en lokale overheid. Het bundelen van de bevoorrading van winkels per straat gebeurt ook hier met een schoon voertuig. Andere activiteiten zijn naast goederenontvangst en transport ook goederenopslag, goederen afhaalmogelijkheid, retourdienst, afvoeren van verpakkingsmaterialen, pakket ophaaldienst en toegevoegde handelingen zoals omverpakken, beprijzen en bestickeren.
Binnenstadservice Maastricht start met circa 40 klanten uit de binnenstad. Hiertoe behoren zowel kleine winkels alsook landelijk opererende grootwinkelbedrijven. Binnenstadservice heeft inmiddels vestigingen in Nijmegen, Arnhem en Den Bosch operationeel. Momenteel is men bezig met het opstarten van vestigingen in Utrecht en Rotterdam.

Bron: Limburgse Courant

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Zorg dat je niets mist. Abonneer je nu op TTM.nl. Abonneer